Holičství 21 Liberecké holičství

O nás

Jsme mladej tým pohodovejch lidí, který milujou to, co dělaj. Řeč rozhodně stát nebude a co se týče tvejch vlasů? To už nech na nás. Každej holič tu má dlouholetou praxi a spokojenej klient je pro nás největší odměna. Tak se nerozmýšlej moc dlouho a stav se u nás na drink.

Řeč rozhodně stát nebude a co se týče tvejch vlasů? To už nech na nás.

Tak se nerozmýšlej moc dlouho, rezervuj si termín  a stav se u nás na drink.

Ceník

Nic neni zadarmo, i my platíme účty…
 • Střih
  490 Kč
  Střih vlasů, zaholení kontur pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Na závěr mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling. Pití je na nás.
 • Střih + úprava vousů
  790 Kč
  Střih vlasů, zaholení kontur pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Úprava vousů do požadovaného tvaru, chvilkový relax s horkým ručníkem. Zaholení pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Na závěr mytí vlasů a vousů, masáž hlavy a finální styling, výživa pro vousy v podobě oleje nebo balzámu. Pití je na nás.
 • Dětský střih/Student
  390 Kč
  Střih vlasů, zaholení kontur pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby. Na závěr mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling.
 • Střih strojkem/Fade
  390 Kč
  Úprava stran a krku strojkem, zaholení kontur pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Na závěr mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling. Vhodné jako refresh mezi jednotlivým stříháním. Pití je na nás
 • Střih dlouhých vlasů
  600 Kč
  Střih vlasů, zahození kontur pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Na závěr mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling. Pití je na nás.
 • Úprava vousů
  350 Kč
  Úprava vousů do požadovaného tvaru, chvilkový relax s horkým ručníkem. Zaholení pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Na závěr výživa pro vousy v podobě oleje nebo balzámu. Pití je na nás.
 • Chvilka pro chlapy
  950 Kč
  Střih vlasů, zaholení kontur pomocí břitvy, úprava obočí dle potřeby, opalování uší. Vousy upravíme do požadovaného tvaru nebo oholíme do hladka. Depilace tureckým voskem nechtěné chloupky a masáž obličeje. Na závěr mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling. Pití je na nás.